Головна » 2017 » March » 31 » До уваги туристичних організацій, екскурсійних бюро, навчальних закладів та відвідувачів музеїв

У зв’язку із зростанням витрат на утримання установи та з метою часткового відшкодування затрат, з 1 квітня 2017 року встановлено наступну вартість оплати за відвідування Волинського краєзнавчого музею, його відділів та філіалу:

1. Екскурсійне забезпечення (група до 30 чол., 45 хв.):

а) для дорослих - 60,00 грн.

б) для учнів, студентів - 30,00 грн.

2. Екскурсійне забезпечення (група до 10 чол., 45 хв.) для Музею волинської ікони та Художнього музею:

а) для дорослих - 75,00 грн.

б) для учнів, студентів - 40,00 грн.

3. Вхідна плата:

б) для дорослих - 10,00 грн.

4. Вхідна плата на виставки:

а) прирівняти до вхідної плати в музей (за кожну виставку окремо);

б) на окремі виставки при значних затратах та унікальності вхідна плата встановлюється окремим наказом.

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки (два об’єкти показу – 2 екскурсійні години):

1. Екскурсійне забезпечення (група до 30 чол., 45 хв.):

а) для дорослих - 50,00 грн. х 2 год. = 100,00 грн.

б) для учнів, студентів - 25,00 грн. х 2 год. = 50,00 грн.

2. Вхідна плата:

б) для дорослих - 10,00 грн.

3. Вхідна плата на виставки:

б) для дорослих - 10,00 грн.

У Волинському краєзнавчому музеї, його відділах та філіалі:

Фотозйомка в експозиції 25,00 грн.
Відеозйомка в експозиції 50,00 грн.

Нагадаємо, що Волинський краєзнавчий музей, його відділи та філіал відвідують безкоштовно: інваліди; діти-сироти; діти учасників АТО; діти дошкільного віку; учасники і ветерани Другої світової війни та прирівняні до них громадяни; учасники ліквідації Чорнобильської аварії; співробітники музеїв.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 611 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2