Головна » 2017 » November » 20 » До річниці подій Революції Гідності
До річниці подій Революції Гідності

20 листопада 2017 року в приміщенні Луцького слідчого ізолятора працівники Волинського краєзнавчого музею організували експонування пересувної фотодокументальної виставки «Герої не вмирають», приуроченої 4-й річниці подій Революції Гідності.

Із розповіддю про ці події виступила старший науковий співробітник відділу новітньої історії Марія Філонюк.

Варто зазначити, що керівництво Луцького слідчого ізолятора та Волинського краєзнавчого музею співпрацюють уже протягом тривалого часу. Неодноразово працівники музею демонстрували у слідчого ізоляторі пересувні фотодокументальні виставки з історії волинського краю.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 492 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2