Головна » 2017 » November » 22 » До 145-річчя з дня народження Богдана Лепкого
До 145-річчя з дня народження Богдана Лепкого

У п’ятницю, 24 листопада 2017 року, о 14 годині в Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбудеться вечір „Чуєш, брате мій” до 145-річчя з дня народження Богдана Лепкого. Захід приурочено Дню української писемності та мови.

Ім’я Богдана Лепкого для більшості людей ще мало знане. Сценарій вечора передбачає ознайомлення з життєвим і творчим шляхом мистця, основними етапами мистецької та культурно-громадської діяльності видатного майстра слова. На святі прозвучить поезія Богдана Лепкого, уривки з прозових творів, пісні на вірші поета у виконанні школярів, музейних працівників та запрошених гостей.

У заході візьмуть участь учні і педагоги місцевих шкіл, жителі с. Затурці та сусідніх сіл. Вечір організовано музейними працівниками та членами осередку Просвіти „Джерело”.

Віра Чопко,
науковий співробітник Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 624 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0