Головна » 2015 » November » 16 » День Гідності та Свободи у Волинському краєзнавчому музеї
День Гідності та Свободи у Волинському краєзнавчому музеї

У четвер, 19 листопад о 12.00 год., Волинський краєзнавчий музей проводить захід, присвячений Дню Гідності та Свободи. Усі присутні оглянуть виставку «Герої не вмирають!», яка постійно поповнюється новими експонатами.

Гостями заходу будуть учасники подій зими 2013-2014 рр., активісти Самооборони Майдану, які розкажуть про буремні події на Майдані.

На завершення, учасникам заходу буде запропоновано переглянути відео зі спогадами учасників Революції Гідності, адже усна історія є теж важливою у збереження пам’яті про події, які змінили життя української нації.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 743 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0