Головна » 2017 » November » 6 » Де отримати фінансування на дослідження?
Де отримати фінансування на дослідження?

Науково-освітній центр RS Global підготував коротку інформацію про можливість отримання фінансування для наукових співробітників і аспірантів.

У Базі Знань відновили інформацію з цієї тематики.

ТОП цього тижня :

1. Фінансування аспірантів в університеті The University of British Columbia. Тут Ви зможете отримати 18 тис. $/рік для досягнення наукової мети.

2. Німеччина фінансує кандидатів наук по 1,6 Євро/місяць. Відмінний варіант і можливість прийняти участь в щорічній програмі.

3. Повне фінансування для аспірантів в Канаді. Хороша пропозиція для молодих фахівців.

4. Як відвідати Нью-Йорк або Вашингтон, отримати можливість роботи у бібліотеці з найсучаснішою літературою і отримати за це 3500$ в місяць?

Ця інформація на сайті у розділі: Гранты, стажировки, конференции, на которые можно получить финансирование уже в ближайшее время

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 553 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0