Головна » 2018 » April » 11 » Чергові номери журналу «Національна оборона» вже у Волинському краєзнавчому музеї

Бібліотека Волинського краєзнавчого музею отримала чергові номери журналу «Національна оборона», виданого у зоні бойових дій. Усі, хто цікавиться українським військом, його новітньою звитяжною історією та сьогоденням можуть ознайомитися із часописами у книгозбірні Волинського краєзнавчого музею.

Нагадуємо, Волинський краєзнавчий музей реалізовує проект «Наші Захисники», метою якого є не лише збір матеріалів про бойові дії на Донбасі, але й популяризація внеску волинян у захист державного суверенітету і територіальної цілісності України. Тож запрошуємо до співпраці усіх небайдужих до долі нашої держави.

Волинський краєзнавчий музей вже сьогодні формує ілюстрований літопис української модерної історії адресований майбутнім поколінням.

За передані часописи висловлюємо щиру вдячність Андрію Дʼяченку – учаснику АТО, ветерану полку «Азов».

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 424 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1