Головна » 2017 » November » 29 » Азов: полкова історія
Азов: полкова історія

29 листопада учасники АТО Андрій Дяченко («Хорват») і Сергій Цуз («Моцарт») подарували Волинському краєзнавчому музею стенд, який розповідає про історію полку «Азов».

Новий експонат стане хорошим доповненням до діючої виставки «Неоголошена війна. Волинський рахунок», з якою можуть ознайомитись відвідувачі у дні роботи музею.

Колектив Волинського краєзнавчого музею висловлює вдячність колишнім бійцям полку «Азов» Андрію Дяченку і Сергію Цузу та сподівається, що подібну ініціативу підтримають інші ветерани АТО.

Пам’ять про Героїв має бути збережена для наступних поколінь українців. Власне це є одним із завдань Волинського краєзнавчого музею.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 633 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.2/5