Головна » 2017 » November » 22 » Арсен Річинський в боротьбі за українську автокефалію
Арсен Річинський в боротьбі за українську автокефалію

28 листопад 2017 року о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться наукова академія, присвячена 125-річчю від дня народження Арсена Річинського та 90-річчю з часу проведення Луцького церковного з’їзду. Захід відбудеться за участі Волинської крайової організація Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Волинської православної богословської академії УПЦ КП, Кременецького краєзнавчого музею, Кременецького медичного училища імені Арсена Річинського.

Під час наукової академії буде презентовано виставку «Арсен Річинський в боротьбі за українську автокефалію», створену науковцями відділу новітньої історії на основі фотодокументального архіву Арсена Річинського з фондів Волинського краєзнавчого музею, а також копій документів, що висвітлюють події Луцького церковного з’їзду 1927 року, віднайдених у Державному архіві Волинської області.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 481 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1