Головна » 2018 » Серпень » 22

З нагоди свята у фойє Волинського краєзнавчого музею відкрилась виставка філокартії «З Днем Незалежності України!». До уваги відвідувачів пропонуємо частину колекції вітальних листівок, які були випущені в перші роки Незалежності нашої країни і зібрані впродовж усього часу до сьогодення.

Протягом багатьох років до древнього княжого міста приїжджають іноземні гості. Вони знайомляться з історією, культурою, звичаями та традиціями нашого краю. Хтось просто подорожує міськими вуличками, відшукуючи знайомі будівлі, а хтось шукає сліди своєї родини. Провідну роль в цьому займає Любомльський краєзнавчий музей як науково-дослідна та презентаційно-туристична установа, – пише Любомльська районна газета «Наше життя».

21 серпня відбулася презентація виставкового проекту «Колекції Музею волинської ікони», присвяченого 25-річчю діяльності музею.