Головна » 2018 » Серпень » 01

1 серпня у Літературно-меморіальному музеї Лесі Українки в с.Колодяжне Ковельського району, філії Волинського краєзнавчого музею, відбулася Година пам'яті великої українки.

Фонди Волинського краєзнавчого музею поповнились рідкісною колекцією грамплатівок XX ст. – 320 грамплатівок передав зі своєї особистої колекції лучанин Олександр Юрченко.

Під такою назвою розпочав роботу Міжнародний волонтерський табір ініційований Волинським земляцтвом у м. Києві – Міжнародним громадським об’єднанням «Волинське братство», та підтриманий Всеукраїнською асоціацією молодіжного співробітництва «Альтернатива-В» у Музеї історії сільського господарства Волині – Скансен, що в селищі Рокинях біля Луцька.

Реставраційні роботи розпочалися у Володимир-Волинському історичному музеї іменф Омеляна Дверницького.