Головна » 2018 » August » 1 » У Володимирі-Волинському ремонтують музей (ФОТО, ВІДЕО)
У Володимирі-Волинському ремонтують музей (ФОТО, ВІДЕО)

Реставраційні роботи розпочалися у Володимир-Волинському історичному музеї іменф Омеляна Дверницького. Фото початку робіт у Фейсбук виклав начальник відділу культури та туризму Володимир-Волинської міськради Роман Віслобоков, – повідомляє «ВолиньUA».

Тендер на виконання робіт виграло підприємство «Нова Аркада». Загалом на реставрація вікон, сходів та пандусу музею буде витрачено 1 394 084,40 гривень.

Варто зазначити, що у 2012–2013 роках ПП «Нова Аркада» виконувало реставраційні роботи у садибі-музеї Ігоря Стравінського в Устилузі.

Відео БУГ Інтернет видання:

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 681 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2