Головна » 2018 » Серпень » 31

Волинський краєзнавчий музей запрошує 1 вересня з 10.00 до 15.00 год. на День відкритих дверей з нагоди Дня знань. В програмі оглядові та тематичні екскурсії, квести, майстер-класи тощо.

28 серпня члени тимчасової контрольної комісії обласної ради з питань проведення перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області, побували в Музей волинської ікони. Попередньо депутати оглянули приміщення на вул. Ярощука, 16 в м. Луцьку.

Розпорядження голови Волинської обласної ради від 27 серпня 2018 року

БЕЗ КОМЕНТАРІВ…

Рішення постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 17 серпня «Про використання приміщення у м. Луцьку на вул. Ярощука, 16».