Головна » 2016 » June » 20

5-6 липня на базі Маневицького краєзнавчого музею та Центру діалогу «Костюхнівка» відбудеться Міжнародна наукова конференція «Перша світова війна на Волині». В рамках конференції - вшанування воїнів Першої світової війни на нещодавно віднайденому похованні (шість братських могил, де поховано близько тисячі воїнів різних національностей).

Порядок роботи

Ділянку з шістьма братськими могилами періоду Першої світової війни знайшли та розчистили на Камінь-Каширщині.

Під час семінару-практикуму директорів комунальних і громадських музеїв області на тему «Роль музеїв області в охороні культурної спадщини Волині» відбувся круглий стіл «Декомунізація і музеї: проблеми та шляхи їх вирішення».

Нещодавно на базі Волинського краєзнавчого музею спільно з управлінням культури облдержадміністрації було проведено семінар-практикум директорів комунальних і громадських музеїв області на тему «Роль музеїв області в охороні культурної спадщини Волині».

У червні фонди Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки поповнилися новим виданням Лесі Українки „Лісова пісня”.