Головна » 2016 » June » 20 » На Волині знайшли шість братських могил Першої світової війни
На Волині знайшли шість братських могил Першої світової війни

Ділянку з шістьма братськими могилами періоду Першої світової війни знайшли та розчистили на Камінь-Каширщині. Про це пповідомляє Олексій Златогорський на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Десь до тисячі загиблих знайдені у братських могилах періоду функціонування так званого Червищанського плацдарму у селі Рудка-Червинська на Камінь-Каширщині.

Всього тоді лише з російської сторони загинуло більше 10 000 чоловік (в тому числі під час газових атак). Інші могили - в сусідніх селах і лісах (Оленине, Нові Червища), або у... річці Стохід. Дякуючи лісникам Маневицького лісгоспу - ділянка розчищена. 5 липня - поставимо хрест», - написав він.

Додамо, що вшанування воїнів Першої світової війни на віднайденому похованні відбудеться у рамках Міжнародної наукової конференції «Перша світова війна на Волині», яка працюватиме 5-6 червня на базі Маневицького краєзнавчого музею та Центру діалогу «Костюхнівка».

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 805 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2