Головна » 2016 » June » 03

У Художньому музеї відбувся концерт вокальної музики «МОЦАРТ, ГЕНДЕЛЬ І НЕ ТІЛЬКИ...»

Призначено персональні стипендії Волинської обласної державної адміністрації та Волинської обласної ради на 2016 рік волинським музейникам.

Назви вулиць міста повинні прославляти лучан і волинян, які поклали життя і своєю невтомною працею прославили рідну Волинь!

У Луцьку вже є вулиця

Олекси Ошуркевича!

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їхньої символіки» голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик підписав розпорядження «Про перейменування окремих об’єктів топоніміки в області та внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 травня 2016 року № 216».