Головна » 2016 » June » 3 » Встановлено персональні стипендії ветеранам музейної справи Волині
Встановлено персональні стипендії ветеранам музейної справи Волині

Відповідно до Положення про персональні стипендії голови обласної державної адміністрації народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної  галузі, розпорядженням голови Волинської обласної державної адміністрації В. Гунчика від 26 травня 2016 року № 235 призначено персональну стипендію голови обласної державної адміністрації на 2016 рік в розмірі 250 (двісті п’ятдесят) гривень на місяць Комзюк Вірі Михайлівні – завідувачу Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, заслуженому працівникові культури України, 1948 р.н.

Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 31.01.2005 №23-р „Про установлення персональних стипендій голови обласної ради народним артистам України, провідним творчим працівникам, ветеранам, пенсіонерам культури і мистецтва”, зі змінами, розпорядженням голови Волинської обласної ради І. Палиці від 26 травня 2016 року № 155-р призначено персональну стипендію голови обласної ради на 2016 рік у розмірі 250 (двісті п’ятдесят) гривень на місяць Гриб Ларисі Василівні – провідному науковому співробітникові Волинського краєзнавчого музею, 1950 р.н.

В І Т А Є М О !

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 956 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1