Головна » 2016 » June » 08

У Художньому музеї відбулася презентація книги «Наполеон Орда і Україна» (автори: С. Костюк, Я. Кравченко, П. Сачек), яка вийшла із друку у видавництві «Оранта» (м. Київ) 2015 року. Книга присвячена 205-річчю від дня народження Наполеона Орди.

Нещодавно Любомльський краєзнавчий музей відвідав відомий історик, археолог, доктор історичних наук, професор, провідний науковий співробітник Інституту історії матеріальної культури Російської Академії Наук Алєксандр Мусін.

9 червня о 14-ій годині у Луцькому замку відбудеться відкриття пам’ятника Волинському Князю.

Відбувся творчий звіт аматорських колективів Любомльського краю, присвячений 25-й річниці незалежності України під назвою „Краса і мужність України сплелись у вишивці пісень”. Любомльський краєзнавчий музей презентував тут виставку оригінальних речей побутового вжитку ХІХ – поч. ХХ ст.