Головна » 2016 » June » 8 » Виставка Любомльського краєзнавчого музею на районному творчому звіті
Виставка Любомльського краєзнавчого музею на районному творчому звіті

В п’ятницю, 3-го червня, в приміщенні Районного будинку культури відбувся творчий звіт аматорських колективів Любомльського краю, присвячений 25-й річниці незалежності України під назвою „Краса і мужність України сплелись у вишивці пісень”.

Любомльський краєзнавчий музей презентував тут виставку оригінальних речей побутового вжитку ХІХ – поч. ХХ ст. Серед представлених експонатів: збірка самоварів 80-90-х рр. ХІХ ст., канцелярський набір міського чиновника середини ХІХ ст., підсвічники, посудини для вина, кавник, столове начиння тощо.

Окрім цього представлено невелику підбірку вишитих рушників із фондів музею. Серед них, роботи виконані в 20-30-х рр. ХХ ст., присвячені Тарасу Шевченку, гоголівському герою Тарасу Бульбі, місцевій залізничній станції, членам ОУН-УПА та ін.

Загалом, виставка викликала великий інтерес у відвідувачів. Серед них, і власники раритетних речей, предметів старовини, які виявили бажання поповнити музейні колекції.

На основі показаної збірки речей, на початку липня, Любомльський краєзнавчий музей планує відкриття виставки, присвяченої предметам побуту місцевих жителів ХІХ – першої половини ХХ ст.

Джерело: Любомльський краєзнавчий музей

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 845 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2