Головна » 2016 » June » 20 » 70-та книга Лесі Українки „Лісова пісня” у фондах Колодяжненського музею
70-та книга Лесі Українки „Лісова пісня” у фондах Колодяжненського музею

У червні фонди Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки поповнилися новим виданням Лесі Українки „Лісова пісня”.

Юрій Ботвінкін, викладач мови та літератури гінді кафедри Близького Сходу, в. о. директора Центру мови гінді та індійської літератури Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат історичних наук передав експонат із дарчим написом: „Колодяжненському літературно-меморіальному музею-садибі Лесі Українки „Лісова пісня” мовою гінді від перекладача. Юрій Ботвінкін”. Художник Ізабелла Стасюк. Видавець і виготовлювач – Видавничо-поліграфічний центр „Київський університет”, 2016, 144 с.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 741 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1