Головна » 2014 » Березень » 20
   Напередодні Великодніх свят експозицію Художнього музею доповнено ще одним експонатом. Це полотно невідомого художника під назвою «Христос у терновому вінку» (Полотно, олія; XVII ст.; Західна Європа).
   В рамках відзначення 200-ліття з дня народження Тараса Шевченка у Ковельському історичному музеї експонується тематична виставка «Шляхами Тараса Шевченка». Відвідувачам музею пропонують оглянути цікаву добірку збірок творів поета, його портретів. Проте головний акцент експозиції – колекція «Кобзарів» різних років видання.
   20 березня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбувся ювілейний вечір «Поверніть мені Шевченка» (до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 100-річчя від дня народження М.П.Куделі).