Головна » 2014 » Березень » 22
    Сьогодні ми не можемо залишитися осторонь і спокійно спостерігати за тим, як Російська держава, користуючись довірою між нашими народами, близькими культурними цінностями та можливістю розуміти один одного, розгорнула проти нас інформаційну війну.
   Закликаємо усіх митців, художників та архітекторів, письменників та поетів, музикантів, працівників музейної галузі, бібліотекарів, акторів та режисерів, громадських діячів, журналістів та редакторів, усвідомити власну відповідальність за майбутнє нашої держави і не мовчати!
   На сайті Міністерства культури України можна ознайомитися із заявою діячів культури нашої держави до творчої спільноти світу та підписати її. Під нею вже підписалися понад 1000 митців з усіх сфер та галузей мистецтва та культури. Заява відкрита до підписання!