Головна » 2018 » November » 16 » Збережемо планету чистою!
Збережемо планету чистою!

З 16 листопада в експозиції відділу природи Волинського краєзнавчого музею відвідувачі можуть ознайомитись з матеріалами виставки «Збережемо планету чистою».

Фото, тексти, представлені на виставці, наголошують на тому, щоб люди відповідально ставились до оточуючої природи, не забруднювали її поліетиленом, який створює величезні проблеми вже світового масштабу.

Обмежуючи використання в побуті пластику та виробів із нього, віддавши перевагу паперовій упаковці, багаторазовим екосумкам, ми тим самим можемо зменшити їх накопичення в природному середовищі.

Виставку підготувала старший науковий співробітник відділу природи Оксана Гаврилюк. Художник-оформлювач виставки Лариса Мельничук.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 434 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0