Головна » 2014 » December » 1 » Запрошують до участі у конкурсі творчих робіт „Герої не вмирають!”.
Запрошують до участі у конкурсі творчих робіт „Герої не вмирають!”.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Східноєвропейський національний університет

імені Лесі Українки

Конкурс творчих робіт „Герої не вмирають!”

1. Загальні положення.

1.1. Конкурс творчих робіт „Герої не вмирають” (далі - конкурс) ініціюється Центром культури і дозвілля Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

1.2. Мета конкурсу - зберегти та увіковічити пам’ять про героїв, які віддали життя за Україну.

1.3. Конкурс проводиться на добровільних засадах без обмежень у віці та територіальної приналежності.

2. Умови проведення конкурсу.

2.1. Конкурс проводиться у номінаціях:

- поезія, прозовий твір, есе;

- малюнок, плакат, фото;

- „лист Герою” (у формі листа, листівки);

- авторська пісня, літературно-музична, хореографічна композиція.

2.2. Роботи у номінації поезія, прозовий твір, есе, „лист Герою” (у формі листа) учасники конкурсу можуть надсилати на електронну адресу: [email protected] з позначкою „На конкурс”.

2.3. Роботи у номінації малюнок, плакат, фото, „лист Герою” (у формі листівки) подаються (надсилаються) до оргкомітету конкурсу за адресою: 43021, м. Луцьк, вул. Винниченка, 30, корпус № 1 (В) , каб.201.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно друкованими літерами зазначити (українською мовою):

• прізвище, повне ім'я та вік автора роботи;

• назва конкурсної роботи, матеріал;

• назва та адреса закладу, у якому навчається (працює) автор.

Організатори конкурсу має право на використання поданих робіт.

2.4. Заявку на участь у номінації авторська пісня, літературно-музична, хореографічна композиція надсилати на електронну пошту організаторів: [email protected].

2.5. Роботи та заявки на участь у конкурсі приймаються з 10 листопада 2014 року по 1 квітня 2015 року.

3. Підсумки конкурсу.

Роботи буде оцінювати журі, до якого увійдуть провідні науковці та митці університету.

Відзначення кращих робіт відбудеться під час проведення вечора пам’яті, кошти з якого будуть використані на благодійну справу.

Інформація для довідок:

тел.: (0332) 24-14-59

+3(8093)5726117 – в.о. директора ЦКіД Л.Косаковська

+3(8095)0458053 – худ. керівник А. Арутюнян

+3 (8050)7015734 – худ. керівник Н. Сірук

Категорія: Музей історії Волинського національного університету імені Лесі Українки | Переглядів: 1067 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1