Головна » 2014 » December » 10 » Вітрила пригод у волинському музеї.
Вітрила пригод у волинському музеї.

11 грудня, починаючи з 2003 року, відмічається свято – Міжнародний день гір. Це свято встановлене Генеральною Асамблеєю ООН. З нагоди цього свята у Волинському краєзнавчому музеї експонується виставка фотографій „Вітрила пригод”. На ній представлені роботи учасників третього туристичного фестивалю авторської пісні, фото і кіно „Вітрила пригод”. За побажанням його учасників виставка має набути характер мандрівної. Першим „причалом” став Волинський краєзнавчий музей.

Серед учасників фестивалю та авторів фотовиставки Мар’яна Дмитрук, Тамара Кваша, Оксана Клепанчук, Марія Пантюх, Юлія Ковтун, Володимир Мазуренок, Ніна Бочарова, Ігор Случик, Олег Гордіюк, Інна Буняк, Михайло Захарчук, Микола Шумбасов, Сергій Ройко.

Кожен із учасників фестивалю мандрівник зі стажем, надійним другом якого є фотоапарат, а „найцікавішим заняттям”, згідно слів Оксани Клепанчук – „пізнання світу”.

Всіх учасників виставки поєднує одна ідея – любов до природи, подорожей та пізнання світу.

На виставці – фото, відзняті в мандрівках по Криму, Кавказу, Карпатах та інших куточків в Україні та за кордоном.

„Я вам скажу – не байдикуйте, а вставайте та мандруйте. Любіть прекрасну мить в собі і не держіть в собі – даріть”, – таке побажання висловлює фотограф, турист, альпініст Ігор Случик із Луцька.

Всі учасники фестивалю підтримують ідею проведення подібних фотовиставок, адже вони дають змогу насолодитись прекрасними моментами подорожей не тільки тим, хто має можливість подорожувати, а й тим, хто буде оглядати фотографії, зроблені під час цікавих мандрівок.

Оксана Гаврилюк,

старший науковий співробітник відділу природи музею

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 820 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1