Головна » 2014 » December » 10 » ВИСТАВКУ ЖИВОПИСУ АЛЛИ НАВРОЦЬКОЇ ВІДКРИТО У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ МУЗЕЇ.
ВИСТАВКУ ЖИВОПИСУ АЛЛИ НАВРОЦЬКОЇ ВІДКРИТО У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ МУЗЕЇ.

11 грудня у Володимир-Волинському історичному музеї відкрито виставку живопису Алли Навроцької «У шухляді часу – купкою листи».

Алла Леонідівна Навроцька народилася у Нововолинську. Закінчила Тернопільський комерційний технікум та художньо-графічний факультет Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. Уже понад 20 років працює викладачем малювання у Нововолинській дитячій школі мистецтв. Її роботи неодноразово виставлялися у рідному Новолинську, а також у Польщі.

Виставка «У шухляді часу – купкою листи» складається з філософсько-символічних робіт постмодерністського спрямування. Ці картини є своєрідними загадками-ребусами, які кожен шанувальник мистецтва розуміє і витлумачує крізь призму власного світогляду. Пані Алла трохи подорожувала по світу, тому нині працює над роботами, які є враженнями від побаченого за кордоном.

Привітали художницю директор Володимир-Волинської дитячої художньої школи Адам Михалик, викладач цього ж закладу Ігор Мацюк, її рідна сестра Наталя, провідний науковий співробітник музею Олена Черенюк, вчитель Павло Глущук. Молодий співак Олександр Стемковський виконав власну пісню під акомпанемент гітари.

Із захопленням оглянули витвори мистецтва учні 4 класу Володимир-Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського, міська інтелігенція. Письменник Максим Горький якось сказав, що «справжній талант завжди вірить у свої сили». Тож бажаємо Аллі Леонідівні віри у свої сили і нових творчих ідей.

Виставка буде відкрита для огляду впродовж грудня нинішнього року.

Богдан Янович,

науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 1208 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0