Головна » 2014 » September » 12 » ВИСТАВКУ ВІТРАЖНОГО РОЗПИСУ ОЛЕНИ МАГЕР ВІДКРИТО У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ МУЗЕЇ.
ВИСТАВКУ ВІТРАЖНОГО РОЗПИСУ ОЛЕНИ МАГЕР ВІДКРИТО У ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОМУ МУЗЕЇ.

12 вересня у Володимир-Волинському історичному музеї відбулася презентація виставки Олени Магер, на якій представлені її авторські картини, виконані у техніці вітражного розпису.

Мистецтво вітражу відоме ще з часів Середньовіччя. У давнину вітражами прикрашали храми і палаци.

Олена Магер – уродженка Володимира-Волинського. У 1986-1997 роках навчалася у Володимир-Волинській середній школі №3. Закінчила факультет романо-германської філології Волинського держуніверситету імені Лесі Українки. Перебуваючи у декреті, самостійно навчилася техніці вітражного розпису, яким займається всього півроку. Вільний час, окрім виховання дітей Євгена і Марти, присвячує улюбленій справі. На її роботах можна побачити квіти – червоні маки, золотисті соняшники, гарні троянди, а ще казкові, мультиплікаційні і кіноматографічні персонажі – Губка Боб, Гарі Поттер, китайський дракон, Мерлін Монро та ін. Олена також розписує речі побуту – пляшки, тарілки, бокали.

Привітати майстриню з першою у її житті персональною виставкою прийшли її мама, друзі,а вітальні слова і поради звучали з вуст головного спеціаліста відділу культури і туризму Володимир-Волинського міськвиконкому Ірини Ліщук, наукового співробітника історичного музею Олексія Петруніна, директора Володимир-Волинської дитячої художньої школи Адама Михалика.

Учні 5-а класу Володимир-Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського охоче взяли участь у майстер-класі, який провела майстриня.

Богдан Янович,

науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею

На фото: 1. Олена Магер на презентації виставки. 2. Олена поруч зі своєю роботою. 3. Олена Магер з мамою.

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 891 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2