Головна » 2018 » November » 4 » Виставковий проект «Мистецькі скарби Олицького палацу» в Луцьку. Художній музей запрошує!

Колектив Художнього музею в Луцьку, відділу Волинського краєзнавчого музею, з нагоди свого 45-річчя пропонує лучанам, волинянам та гостям краю унікальний виставковий проект «Мистецькі скарби Олицького палацу». Початок 7 листопада о 15.00 год.

В межах проекту буде представлено артефакти із колекцій Волинського краєзнавчого музею:
- живописні (репрезентативні) портрети магнатів з родини Радзивілів та їхніх сучасників (XVII–XVIII ст.);
- графічні портрети невідомих європейських митців (офорт, ксилографія, літографія, пастель XVII–XIX ст.);
- твори скульптури (мала пластика), предмети декоративно-прикладного мистецтва, фотографії, особисті речі представників цієї родини;
- пейзажні етюди (1930-ті рр.) із історичних пам’яток Олики.

Більшість із цих експонатів представлено на огляд глядача вперше. Увесь комплекс виставкових об’єктів покликаний пролити промінь світла у минувшину, відобразити атмосферу життя мешканців Олицького палацу, переповісти окремі факти, цікаві події, легенди із їх біографій.

Родзинкою проекту є великоформатне полотно невідомого художника XVIII століття «Вінчання князя Миколи Радзивіла з Катериною Гонзаго», яке нещодавно повернули до життя художники-реставратори Львівської філії ННДРЦУ.

Мета проекту:
- Популяризація класичного мистецтва;
- Надання можливості глядачам подумки зануритись у глибину століть, відчути аромат волинської старосвітчини, реконструювати в уяві побут місцевої аристократії;
- Знайомство сучасників із найціннішими колекціями Волинського краєзнавчого музею.

Запрошуємо волинян та гостей нашого краю
на мистецьку імпрезу!

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 663 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3