Головна » 2018 » December » 28 » Вишита пісня Анастасії Хацьор завдовжки в життя
Вишита пісня Анастасії Хацьор завдовжки в життя

28 грудня у Любомльському краєзнавчому музеї відбулося відкриття персональної виставки вишивальниці Анастасії Хацьор із селища Головне «Український рушник – це пісня завдовжки в життя».

Відкривав виставку головний зберігач фондів музею Олександр Остапюк.

Участь у відкритті заходу взяли: Ганна Сачук – заступник голови Любомльської районної ради, Микола Демедюк – голова Головнянської ОТГ, Олексій Хом'як – керуючий справами райради, працівники Будинку школяра, вчителі та учні ЗОШ№2 м.Любомль, представники ЗМІ, гості міста.

На завершення події Анастасія Хацьор подарувала для музею вишиту ікону «Святі Володимир та Ольга».

Виставка діятиме в музеї протягом одного місяця. Будемо раді бачити усіх!

Джерело: Любомльський краєзнавчий музей

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 536 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1