Головна » 2018 » December » 6 » Вийшов у світ перший випуск альманаху «Волинський колекціонер»
Вийшов у світ перший випуск альманаху «Волинський колекціонер»

5 грудня 2018 року в обласному краєзнавчому музеї, під час традиційного «Міжнародного дня нумізмата у Волинському краєзнавчому музеї», було презентовано перший випуск альманаху «Волинський колекціонер».

Видання здійснено громадською організацією «Товариство нумізматів Волині» і Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України. У першому числі альманаху «Волинський колекціонер» зібрано статті з колекціонування й, безпосередньо, з нумізматики. Вони присвячені проблемам нумізматики та грошового обігу в різні періоди цивілізаційної історії людства, в тому числі і знахідкам скарбів на території Волинського краю періоду Римської імперії, Арабського халіфату, Кримського ханства тощо, а також статті, в яких піднімаються наукові проблеми, над якими працюють вітчизняні науковці сьогодні.

Видання розраховане на науковців, краєзнавців, колекціонерів, молодь.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 415 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2