Головна » 2014 » September » 1 » Відкрито виставку витинанок та писанок Андрія Пушкарьова.
Відкрито виставку витинанок та писанок Андрія Пушкарьова.

29 серпня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулось відкриття персональної виставки витинанок та писанок Андрія Пушкарьова з м.Дніпропетровська.

Народився Андрій Пушкарьов 28 грудня 1960 року в м.Кривий Ріг, живе і працює в Дніпропетровську. Діапазон творчості художника надзвичайно широкий. Це малярство, графіка, мініатюра, витинанка, писанка та мистецтвознавчі есеї. Митець вважається одним з найкращих витинанкарів в Україні. У своїй творчості художник поєднує витинанку та графіку, тому його роботи особливі та унікальні. Головні теми до яких звертається художник – козацтво, Трипілля, язичництво та православ'я. У 90-х роках Андрій Пушкарьов створив власні школи витинанкарства та писанкарства. Будує також власний музей витинанок.

У творчому доробку художника понад 500 робіт, він є автором 10 персональних виставок. Учасник Всеукраїнських та Міжнародних виставок, в тому числі в м.Чикаго (США).

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 998 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/6