Головна » 2018 » March » 21 » В обласному музеї розкажуть про основу життя на Землі
В обласному музеї розкажуть про основу життя на Землі

Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію про щорічне проведення Всесвітнього дня води 22 березня, починаючи з 1993 року.

Вода – основа життя на Землі, найбільше багатство кожної держави. Близько мільярда людей не має доступу до якісної питної води. 51 відсоток країн світу живе в умовах низької або дуже низької водозабезпеченості. У світі йде боротьба за енергоресурси, землю, воду.

22 березня о 12.30 у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться екологічна година «Вода, ти найбільше багатство в світі», присвячена Міжнародному дню води.

Організатор заходу – старший науковий співробітник відділу природи Оксана Гаврилюк.

У програмі заходу – експонування фотовиставки до Міжнародного дня води, демонстрація слайдів із зображенням води у різних формах, виступ заступника головного інженера КП «Луцькводоканал» Юрія Веги.

Головна мета заходу – виховання бережного ставлення до води, вміння її економити, привернути увагу до проблем, які існують у світі у зв’язку з нестачею питної води.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 434 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1