Головна » 2015 » June » 22 » В обласному музеї діти пораділи казковому літечку
В обласному музеї діти пораділи казковому літечку

Відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсій-казок „Літо-літечко, радіють діточки!” із циклу „Чарівні пори року”.

Мета цих оригінальних екскурсій – ознайомлення наймолодших відвідувачів музею – вихованців дитячих садків міста Луцька із літніми явищами у природі Волині.

У неповторний світ природи рідного краю маленьких екологів ведуть нетрадиційні екскурсоводи – Бабуся-казкарка, Літо і Лісовик. Діти слухають захопливі розповіді про звірів і птахів, вчаться їх розрізняти, слухають легенди, казки, вірші, що оспівують красу рідної природи.

У доступній формі працівники музею знайомлять малят із екологічною операцією, які проводяться у Волинській області – „Сезон тиші у лісах”. Діти у ході екскурсії здобувають знання про правила поведінки у природі.

Найбільше подобаються юним відвідувачам музею традиційні українські народні забави, яких їх навчають казкові герої: „Ой, у лузі калина”, „Подоляночка”, „Ой, на горі сидить зайчик”.

Першими гостями казкового Літа у музеї були вихованці дитячого садочка № 32 міста Луцька.

Відділ природи Волинського краєзнавчого музею

впродовж календарного літа

запрошує усіх бажаючих

на екскурсію-казку ,,Літо-літечко, радіють діточки”