Головна » 2015 » Червень » 10

Мистецтво має велику притягальну силу, особливо коли його творять віддані справі люди. Найцікавіше, коли людина навіть спеціально не навчаючись, творить чудові мистецькі речі, адже тоді її творчість повністю походить із глибини душі. Саме таким, душевним, є мистецький світ Антона Мейгеса, виставка творчих робіт якого демонструється у Торчинському народному історичному музеї імені Г.О.Гуртового.

Нещодавно у Музеї історії Луцького братства відбулася зустріч з відомою волинською поетесою Сімою Кордуновою з нагоди виходу її нової збірки сатиричних, гумористичних віршів та байкових оповідей «Чекаємо з моря погоди? І звідки та біда?».

Картина «Автопортрет», яку створив учасник АТО із села Годовичі Турійського району Ігор Ліщук, поповнила фонди Волинського краєзнавчого музею.