Головна » 2015 » Червень » 22

30 червня – 4 липня ц.р. на базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки Інститут післядипломної освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Міністерства культури України проводить очне-заочне навчання на тему „Форми та методи діяльності літературних музеїв”.

П Р О Г Р А М А

ДП «Волинські старожитності», що входять до складу ВГО «Союз «Народна Пам’ять» спільно з польською Фундацією Незалежності (Люблін) розпочали пошукові дослідження на Володимир-Волинському городищі, де у 1997, 2010-2014 рр. виявлено і ексгумовано більше 2700 жертв НКВС та гестапо.

Відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсій-казок ,,Літо-літечко, радіють діточки!” із циклу ,,Чарівні пори року”.