Головна » 2014 » December » 10 » В гості у музей до святого Миколая.
В гості у музей до святого Миколая.

10 грудня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася акція „В гості до святого Миколая”. Щороку в передріздвяний період обласний музей запрошує учнів молодших класів на цікаву екскурсію, що присвячена святому Миколаю, життя якого є прикладом для наслідування.

Учні Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 із задоволенням слухали розповідь про життя святого, його вчинки. Також важливим є і те, що святий Миколай є покровителем нашого міста Луцька і його зображають на гербі та печатці.

Після розповіді діти писали вітальні листівки для захисників, що боронять нашу свободу на сході України та писали листи до святого Миколая, не забуваючи попросити миру для нашої країни.

Листівки створені дітьми стануть доповненням до зібраної допомоги бійцям, яку музейні працівники збирають для воюючих в АТО.

Валентина Машлай,

завідувач відділу новітньої історії музею

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 860 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.3/6