Головна » 2018 » November » 6 » Усі на концерт з нагоди ювілею Художнього музею!
Усі на концерт з нагоди ювілею Художнього музею!

Художній музей м. Луцька, відділ Волинського краєзнавчого музею, привідкрив таємничу завісу святкового концерту, який відбудеться 7-го листопада, одразу після відкриття виставкового проекту «Мистецькі скарби Олицького палацу» о 15:00 год.

На вас чекає концерт «Від України до Неаполя»!

Лауреати міжнародних конкурсів, солісти Львівського національного академічного театру опери та балету ім С. Крушельницької: Михайло Малафій (ліричний тенор) та Микола Корнутяк (баритон). Концертмейстер (Лауреат міжнародних конкурсів) – Габріела Асталош. Ведуча вечора (Лауреат міжнародних конкурсів) – Ірина Малафій.

Хочемо зазначити, що із Михайлом Малафієм ви мали змогу познайомитись на цьогорічній Ночі у Луцькому замку, адже він учасник всесвітньо відомого квартету «Tenors Bel'canto»!

Сердечно запрошуємо розділити із нами свято!!!
Приємні враження та задоволення від почутого та побаченого ми гарантуємо!!!

Працівники Художнього музею

Категорія: Художній музей | Переглядів: 513 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2