Головна » 2018 » June » 11 » У Нововолинському музеї презентували унікальну виставку картин на склі (ФОТО, ВІДЕО)

Шостого червня у Нововолинському міському історичному музеї відбулася презентація персональної виставки картин на склі талановитої художниці з Турійська Оксани Марченко. Творчі доробки об’єднані темою «Натхнення».

На відкриття виставки завітало чимало поціновувачів прекрасного. Серед них і відомі митці.

Експозиція налічує 73 роботи мисткині, які відображають її глибокий внутрішній світ. Картини створенні в оригінальній авторській техніці. Це поєднання малюнка і колажа на склі. Художниця використовує різноманітні матеріали: фольгу, кольорові папірці, різні тканини і навіть засушені рослини. Оксана Марченко розповіла, що у цій техніці вона працює більше 7 років. У її роботах є чимало сюжетів з міфології, казок і легенд. Також на творчість її надихає навколишня краса природи. Особливо художниця полюбляє стародавній Львів, у якому навчалася. Тому часто їздить туди за натхненням. Тому й у багатьох роботах художниці присутні саме містичні та міфічні образи.

У Нововолинському міському історичному музеї виставка діятиме до 23 серпня.

Джерело: Нововолинська міська рада

Відео Студії Телебачення Нововолинська:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 642 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0