Головна » 2015 » June » 5 » У Колодяжненському музеї знову звучить рояль Лесі Українки
У Колодяжненському музеї знову звучить рояль Лесі Українки

5 червня 2015 року у «Білий» будиночок Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки з музичним концертом завітали учні Ковельської школи мистецтв з батьками і викладачами на чолі з завідувачем відділом фортепіанної музики Валентиною Скрипіною.

З вітальним словом до присутніх звернулася завідувач літературно-меморіальним музеєм Лесі Українки Віра Комзюк, розповіла про значимість музики у житті Лесі Українки.

Захід продовжився звучанням струн збереженого роялю Лесі Українки. Зовсім юні і трохи старші музиканти по-справжньому майстерно виконали твори композиторів: І. Ковальської «Романс» (учениця 2 кл. Дарія Вашейко), Ф. Шера «Чардаш-рапсодія» (учениця Марія Війтик), І. Берковича «Прелюдия» (учениця 4 кл. Софія Йоц-Холодько), В. Коровіцина «Серенада» (учениця Дарина Косарик), Ф. Шопена «Ноктюрн» (учениця 5 кл. Ольга Остапук); М. Лисенка «Без тебе, Олесю» (учениця Дар’я Лотоцька), Е. Гріга «Поетична картинка» (учениця Анастасія Оліферук), вальс М. Блантера «У лісі прифронтовому» (учень 5 кл. Олександр Шрам), Лея «Фантазія на тему Моцарта» (учень Назар Шумік).

Молоді піаністи мали честь торкнутися клавіш унікального інструменту французької фірми «PLEYEL», виготовленого 1860 року. Для гостей була проведена екскурсія.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 888 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3