Головна » 2018 » June » 14 » У Княгининівському музеї побували діти з Донбасу
У Княгининівському музеї побували діти з Донбасу

Група дітей та педагогів з Красногорівської ЗОШ I-II ступенів №5 Мар’їнської районної ради Донецької області два тижні гостювали в Княгининівській спеціалізованій школі-інтернаті «Центр освіти та соціально- педагогічної підтримки», де для них була підготовлена цікава екскурсійна програма по найцікавіших місцях нашого краю. Під час візиту гості зі Сходу України відвідали історичний музей села Княгининок. Про це повідомила «Волинь-нова».

І дорослі і діти оглянули постійну експозицію та виставку «Світ українського дитинства», погралися традиційними дерев’яними іграшками та виготовили ляльку-мотанку під керівництвом Ірини Сардак-Бондарук.

У книзі відгуків музею гості написали теплі слова з гарними побажаннями. Гості з прифронтової зони повезли додому обереги виготовлені власними руками.

Категорія: Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен | Переглядів: 468 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.0/3