Головна » 2015 » June » 14 » У Художньому музеї Луцька звучатиме регтайм Ігоря Стравінського
У Художньому музеї Луцька звучатиме регтайм Ігоря Стравінського

В рамках ХІІ-го музичного фестивалю «Стравінський та Україна» у Художньому музеї Луцька 17 червня о 18.00 год. відбудеться мультимедіальна презентація-концерт «Тільки регтайм. І не тільки…» почесного гостя фестивалю, музикознавця, композитора і джазовий піаніста, викладача музичної академії імені П.Чайковського Олександра Саратського.

Ця імпреза пройде у контексті минулорічного проекту «Маестро і джаз». Як відомо Ігор Стравінський був ровесником регтайму, але їхня зустріч відбулася лише 1918 року. «Композитор 1000 стилів» не міг залишити поза увагою «головну течію у музиці і культурі Америки». Цього разу Олександр Саратський обіцяє мультимедіальний екскурс в історію джазу.

Джерело: Волинська обласна філармонія

Переглядів: 1024 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0