Головна » 2018 » March » 2 » «Шевченкове слово у волинських родинах»
«Шевченкове слово у волинських родинах»

6 березня 2018 року о 12.00 год. у меморіальній експозиції «Шевченківська світлиця Миколи Куделі», що є сектором Волинського краєзнавчого музею, для учнівської та студентської молоді Луцька відбудеться тематичне заняття «Шевченкове слово у волинських родинах», присвячене 204-ій річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.

Тарас Шевченко для України – не просто народний поет і геніальний митець. Він став своєрідним символом боротьби за свободу, її провідником. Постать Тараса Шевченка впродовж століть надихала митців і поетів до творчості, науковців – до досліджень. Свято бережуть пам’ять про Великого Кобзаря волиняни. Наукові дослідження, мистецькі заходи, театральні дійства, роботи майстрів народної творчості, нові музейні експозиції, присвячені Великому Кобзареві, засвідчують безмежну шану та любов до Тараса Шевченка.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 441 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1