Головна » 2018 » June » 7 » Обласний музей запрошує на презентацію книги про добу Української Центральної ради

У Волинському краєзнавчому музеї 13 червня 2018 року о 12:00 відбудеться презентація монографії доктора історичних наук, професора О. Й. Дем’янюка «Волинь в Українській революції: доба Української Центральної ради».

У монографії висвітлено різноманітні аспекти розвитку Волинської губернії під час доби Української Центральної ради та Української Народної Республіки 1917-1918 рр. Особливу увагу приділено змінам у житті пересічних волинян під впливом революційних подій в українських губерніях після Лютневої революції в Росії. Проаналізовано перебіг військово-політичних подій на території Волині в 1917–1918 рр., вивчено військово-політичну ситуацію на території губернії в період боротьби за владу УЦР з Тимчасовим урядом Росії та більшовиками. Детальнішому висвітленню піддано періоди перебування керівництва УНР на Волині, формуванню Синьожупанної та Сірожупанної дивізій в західних повітах Волинської губернії. Значний архівний матеріал, аналіз досліджень вітчизняних і діаспорних авторів дозволили створити цілісну картину участі й місця Волинського краю у боротьбі за українську державність в 1917-1918 рр.

Монографія розрахована на увагу істориків, краєзнавців, дослідників минулого нашої держави та Волинського краю.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 437 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1