Головна » 2018 » June » 11 » Обласний музей запрошує на ботанічний практикум
Обласний музей запрошує на ботанічний практикум

19 червня об 11 годині у відділі природи Волинського краєзнавчого музею відбудеться ботанічний практикум «Гербарій: історія, створення та значення для вивчення і збереження флористичного різноманіття» для студентів Луцького педагогічного коледжу.

У програмі заходу: лекція завідувача відділу природи Тетяни Тищенко про історію виникнення гербарію, класифікацію флористичних колекцій, їх значення у становленні та розвитку ботаніки, ознайомлення із перлиною природничої колекції музею – гербарієм Стефана Мацко, зібраним на Волині та Південному Поліссі у 30-х роках ХХ століття, в практичній частині – вивчення мистецтва гербаризації рослин.

Підсумує музейний практикум диспут на тему «Чому, як стверджував «батько» ботаніки Карл Лінней, «гербарій має перевагу над усяким зображенням і необхідний кожному вченому-ботаніку»?

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 428 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1