Головна » 2014 » September » 29 » Обласний музей та його відділи до 15 грудня працюють і в суботу.
Обласний музей та його відділи до 15 грудня працюють і в суботу.

У зв’язку із навчанням в освітніх закладах в суботу та з метою більш ефективного і зручного обслуговування відвідувачів музеїв та економного використання енергоносіїв в осінньо-зимовий період, наказом директора Волинського краєзнавчого музею А. Силюка для експозицій Волинського краєзнавчого музею, його відділів – Музею волинської ікони та Музею історії Луцького братства, до 15 грудня 2014 року встановлено додатковий робочий день по обслуговуванню відвідувачів у суботу.

З 1 жовтня 2014 року встановлено розпорядок роботи експозицій Волинського краєзнавчого музею по обслуговуванню відвідувачів з 9.00 до 17.00 год., субота – з 10.00 до 16.00 год.

Музейні скарбниці історико-культурної спадщини волинського краю чекають на вас!

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 706 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1