Головна » 2018 » December » 21 » Новорічно-різдвяна виставка в Іваничівському музеї
Новорічно-різдвяна виставка в Іваничівському музеї

У КЗ «Іваничівський історичний музей» 19 грудня відкрито новорічно-різдвяну виставку «Чарівний годинник», яка буде експонуватися до кінця січня 2019 року. В період функціонування виставки будуть проводитись тематичні екскурсії, майстер-класи та різдвяні зустрічі.

На виставці представлені: понад 150 поштових новорічно-різдвяних вітальних листівок другої половини ХХ століття і сучасних, дитячі малюнки на новорічно-різдвяну тематику, колекція скляних новорічних іграшок другої половини минулого століття, різноманітні атрибути різдвяних свят.

Атмосфера виставки спонукає дорослих поринути у світ дитячих спогадів про Новий рік та Різдво, а дітей – глибше ознайомитися з традиціями святкування в Україні і, зокрема, нашого краю.

Джерело: КЗ «Іваничівський історичний музей»

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 481 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1