Головна » 2018 » December » 29 » Новорічний подарунок Волинському краєзнавчому музею
Новорічний подарунок Волинському краєзнавчому музею

На прохання Волинського краєзнавчого музею, 29 грудня транспортна компанія «Луцьк експрес» передала синьо-жовтий прапор 54-ї окремої механізованої бригади із підписами військовослужбовців частини, в тому числі і наших волинян.

Як повідомляють ЗМІ, 54-а бригада сформувалась у грудні 2014 року. У зоні АТО виконувала бойові завдання в районі Світлодарської дуги, Попасної, Луганського, Троїцького та інших населених пунктів. Частина продовжує обороняти державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Прапор поповнить музейний фонд нашої держави і займе достойне місце у майбутній експозиції Волинського краєзнавчого музею присвяченій АТО-ООС.

Ще раз висловлюємо щиру вдячність компанії «Луцьк експрес» за подарунок і розраховуємо на подальшу співпрацю.

Нагадуємо, Волинський краєзнавчий музей реалізує проект «НАШІ ЗАХИСНИКИ» – комплекс заходів із популяризації внеску волинян в оборону державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 327 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3