Головна » 2014 » September » 12 » На Волині відкрито Музей-криївку урочища Вовчак.
На Волині відкрито Музей-криївку урочища Вовчак.

Упродовж трьох днів в урочищі «Вовчак», що на Турійщині, таборуватиметься патріотична молодь Волині. Там розпочав свою роботу триденний історико-військовий табір. Його відкриття відбулося у рамках заходу «Вовчак-Волинська Січ».

Молодь та гостей табору привітав голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, який відзначив надзвичайну важливість проведення таких заходів для формування справжніх патріотів нашої держави.

До таборування приурочили й відкриття Музею-криївки, у якому передано побут та умови життя воїнів УПА. Там же пізніше будуть відбуватися національно-патріотичні заходи, лекції, тощо.

Учасникам заходу також презентували тематичну літературну композицію, яку виконали місцеві аматорські колективи.

Гості табору ознайомилися із копіями зброї якою користувалося УПА та прослухали тематичні лекції.

Прес-служба Волинської облдержадміністрації

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 1023 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1