Головна » 2018 » October » 6 » Музей волинської ікони: де зберігати пам’ятки іконопису? (ВІДЕО)
Музей волинської ікони: де зберігати пам’ятки іконопису? (ВІДЕО)

На засіданні постійної комісії Волинської обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області розглядалося питання щодо ситуації, яка склалася з ремонтом приміщення на вул. Ярощука, 16 в м. Луцьку, що знаходилось на балансі Музею волинської ікони. Перевірку законності виконання ремонту за бюджетні кошти ініціювала майнова комісія – йдеться на офіційному сайті обласної ради. Де зберігатимуть пам’ятки іконопису? Чому музейників турбує майбутнє музею?

Завідувач Музею волинської ікони, заслужений працівник культури України Тетяна Єлісєєва у телепередачі «Тема дня» телеканалу UA: Волинь:

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 557 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4