Головна » 2018 » June » 12 » Музей українського війська долучився до фестивалю
Музей українського війська долучився до фестивалю

В рамках співпраці з Центром туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації при проведенні ХІІІ обласного Фестивалю фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині на турбазі «Сонячний» (с. Гаразджа Луцького району), філією Національного військово-історичного музею України – Волинським регіональним музеєм українського війська та військової техніки, 5–8 червня було організовано виставки зразків зброї Збройних Сил України та плакатів «На захисті держави».

За проведення заходів директор Центру туризму, спорту та екскурсій Толтіхін Л.М. та зав. філії НВІМУ – Волинського РМУВВТ Пасюк І.М. отримали подяки від міжнародного благодійного волонтерського фонду «Милосердні руки».

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 501 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0