Головна » 2018 » December » 26 » «Лист Святому Миколаю» у Володимир-Волинському музеї
«Лист Святому Миколаю» у Володимир-Волинському музеї

21 грудня у Володимир-Волинському історичному музеї імені О.Дверницького відбулося нагородження переможців конкурсу малюнків «Лист Святому Миколаю», який організували вчителі гімназії імені О.Цинкаловського Жуйвода О. М., Абросімова Т. В., Левчук О. Ю. для учнів 1-А та 4-А класів спільно з історичним музеєм.

На початок заходу науковий співробітник музею Богдан Янович привітав дорослих й діток з прийдешніми різдвяно-новорічними святами, побажав усім миру й злагоди. Маленькі гімназисти розказати вірші та заспівали пісеньку про зимові свята. Журі разом з представниками місцевого осередку партії «Батьківщина», які й організували подарунки діткам, визначили п’ятьох переможців, котрих урочисто нагородив Микола Матусевич. Ще трьох авторів інших робіт відзначили співробітники музею. Усі ж переможці та учасники отримали грамоти від гімназії.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей імені О.Дверницького

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 465 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1